تاريخ انتشار : 1393/05/21 - 16:53
دختران البرزی در قسمت یکنفره و دونفره به مقام قهرمانی رقابت های رنکینگ بدمینتون نوجوانان دختر کشور دست یافتند
زهرا کهریزی در قسمت یکنفره و تیم دونفره زهرا کهریزی و کیانا هاشمی در قسمت دونفره به مقام قهرمانی اولین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون نوجوانان دختر کشور دست یافتند

اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون نوجوانان دختر " شهیده ناهید فاتحی کرجو " که در شهرستان کرمانشاه جریان داشت با قهرمانی زهرا کهریزی از البرز در قسمت یکنفره به پایان رسید.

 به گزارش روابط عمومی هیئت بدمینتون استان البرز ، در قسمت یکنفره و در دیدار فینال این رقابت ها زهرا کهریزی از البرز توانست ثمین عابد خسته از تهران را با نتیجه 3 بر 1 شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یابد.

ثمین عابد خجسته دوم شد و عطیه فلاح از یزد و کیانا هاشمی از البرز مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

در قسمت دونفره (تیمی) دیدار فینال ، تیم دونفره زهرا کهریزی و کیانا هاشمی از البرز توانست با نتیجه 3 بر صفر برابر تیم دونفره هدیه شمس و آیدا فاضلی از تهران به پیروزی برسد و مقام قهرمانی این دوره را کسب نماید.

تیم دونفره هدیه شمس و آیدا فاضلی از تهران دوم شد . تیم دونفره الناز منوچهری و پانته آ خدابخش از فارس و تیم دونفره ثمین عابد خجسته و الهه سپیدان از تهران مقام سوم مشترک را به دست آوردند.

لازم به ذکر است که دومین مرحله این رقابت ها مهرماه سال جاری در شهرستان شیراز برگزار خواهد شد.

درباره هیت بدمینتون
هيئت بدمينتون استان البرز با سال ها تجربه و با تلاش و پشتکار مسئولين و بازيکنان اين استان  توانسته در طي سال هاي متمادي مقام هاي ازشمندي را کسب و قهرمانان ارزنده اي را تقديم کشور کند.
مصاحبه
پوریا بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در بهمن ماه 95 برگزار می شود
مرتضی ولی دروی ملی پوشان بدمینتون ایران در انتخابی المپیک ریو شرکت می کنند
آقایی هنوز به کسب سهمیه المپیک در بدمینتون امید دارم
اطلاعیه ها
بانک اطلاعات بدمینتون
صفحه اصلي | درباره هيات | ارتباط با ما
طراحي سايت در كرج و بهينه سازي سايت توسط سارگون