تاريخ انتشار : 1393/08/25 - 12:52
سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان با درخشش تیم ورق کارتون البرز آغاز شد
دور رفت مرحله مقدماتی سيزدهمين دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاه های کشور از صبح امروز (شنبه 24/8/93) با شرکت 6 تیم در سالن اختصاصی بدمینتون مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز شد

در گروه الف تیم های نماينده تهران، نماينده فارس و كلوا مازندران با يكديگر به رقابت پرداختند كه تیم نماينده تهران با کسب 6 امتیاز در صدر جدول گروه الف قرار گرفت و تیم های كلوا مازندران و نماينده فارس با کسب 4 و 2 به ترتیب در مکان های دوم و سوم ایستاده اند.

در گروه ب تیم های گاز تهران ، آكادمي بدمينتون شاهرود و ورق كارتون البرز به رقابت با يكديگر پرداختند که در پایان گاز تهران با کسب 6 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و تیم ورق كارتون البرز با کسب 4 امتیاز در مکان دوم و تیم آكادمي بدمينتون شاهرود با کسب 2 امتیاز در مکان سوم جدول قرار گرفتند.

لازم به ذکر است که سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور در قسمت بانوان در 4 مرحله به صورت رفت و برگشت (دو مرحله مقدماتی) و ( دو مرحله نهایی ) برگزار می شود.

درباره هیت بدمینتون
هيئت بدمينتون استان البرز با سال ها تجربه و با تلاش و پشتکار مسئولين و بازيکنان اين استان  توانسته در طي سال هاي متمادي مقام هاي ازشمندي را کسب و قهرمانان ارزنده اي را تقديم کشور کند.
مصاحبه
پوریا بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در بهمن ماه 95 برگزار می شود
مرتضی ولی دروی ملی پوشان بدمینتون ایران در انتخابی المپیک ریو شرکت می کنند
آقایی هنوز به کسب سهمیه المپیک در بدمینتون امید دارم
اطلاعیه ها
بانک اطلاعات بدمینتون
صفحه اصلي | درباره هيات | ارتباط با ما
طراحي سايت در كرج و بهينه سازي سايت توسط سارگون