گروه خبري : مصاحبه
تاريخ انتشار : 1395/01/17 - 17:17 كد :20087
هنوز به کسب سهمیه المپیک در بدمینتون امید دارم
بانوی ملی پوش بدمینتون ایران گفت: هنوز به کسب سهمیه المپیک امید دارم اما واقعا سخت است با این حال تا اردیبهشت وقت هست و رنکینگم نیز وضعیت بدی ندارد.

بانوی ملی پوش بدمینتون ایران گفت: هنوز به کسب سهمیه المپیک امید دارم اما واقعا سخت است با این حال تا اردیبهشت وقت هست و رنکینگم نیز وضعیت بدی ندارد.

ثریا آقایی درباره‌ی شرایطش پس از جراحی زانو و بازگشتش به مسابقات کسب سهمیه المپیک بیان کرد: تمرینات فیزیوتراپی و بدنسازی را انجام می‌دهم، چند روز دیگر نیز آب درمانی را شروع می‌کنم. با توجه به نظر پزشکم تا الان پیشرفتم خلی خوب بوده است. البته هنوز به من نگفته که دقیقا از چه زمانی می‌توانم تمرینات بدمینتون را شروع کنم و این موضوع بستگی به پیشرفتم دارد.

آقایی در پاسخ به این پرسش که ممکن است تا پایان سال در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکند؟ گفت: بدشانسی آوردم اما آسیب دیدگی در ورزش حرفه‌ای وجود دارد و مهم این است که با این آسیب دیدگی کنار بیایم و خودم را قوی نگه دارم. خدا را شکر رنکینگم تغییر نکرده اما نمی توانم بگویم 100 درصد تا مدتی دیگر بازی می‌کنم یا اینکه تا 6 ماه دیگر نمی‌توانم در هیچ رویدادی شرکت کنم. با این حال در حال برنامه ریزی هستیم اگر اواخر اسفند مسابقه‌ای باشد در آن شرکت کنم که البته هنوز قطعی نیست.

او در مورد اینکه از مسابقات اوگاندا انصراف خواهد داد، بیان کرد: در مسابقات اوگاندا بازی نمی کنم زیرا زمان آن نزدیک است، از طرفی امتیازش زیاد برایم مفید نیست چراکه باید تا فینال بازی کنم تا امتیاز خوبی برای المپیک بگیرم. به دنبال حضور در مسابقات بزرگی هستم که اگر به بازیکنی هم باختم، امتیاز خوبی کسب کنم.

ملی پوش بدمینتون ایران در پاسخ به این پرسش که چرا زیر نظر پزشکان فدراسیون پزشکی عمل جراحی را انجام نداد؟ تصریح کرد: دلیل خاصی نداشت. رییس فدراسیون پزشکی ورزشی چند پزشک را به من معرفی کرد که از کارشان تعریف شنیده بودم اما در نهایت خانواده تصمیم گرفتند که نزد پزشک دیگری عمل جراحی را انجام دهم.

او بیان اینکه هنوز به کسب سهمیه المپیک امیدوار است، گفت: روزهای اول آسیب دیدگی‌ام، ناراحت بودم خیلی‌ها به من می گفتند چطور درد را تحمل می‌کنم اما من بیشتر آینده‌ام فکر می‌کردم. سعی کردم روحیه‌ام را حفظ کنم. 100 درصد امید دارم. البته واقعا سخت است. همان موقع هم که آسیب دیدگی نداشتم نمی توانستم حتما بگویم سهمیه المپیک را می گیرم. با این حال تا اردیبهشت وقت هست و رنکینگم نیز بد نیست.

آقایی افزود: از اول سال تاکنون من و امیری پور خیلی زحمت کشیدیم و در دوبل نتایج خوبی گرفتیم، تمام تلاش و زندگی‌مان المپیک شده است. امیدوارم اگر من نتوانستم حداقل "نگین امیری‌پور" سهمیه را بگیرد، یکی از اهداف من این است که بدمینتون شناخته شود تا مردم آن را بهتر بشناسند و اگر سهمیه‌ای در بانوان داشته باشیم انگیزه‌ای برای نوجوانان و جوانان و افتخاری برای جامعه بدمینتون می‌شود. هم چنین رییس فدراسیون و نایب رییس بانوان خیلی در این راه خیلی به ما کمک می کنند تا سهمیه بگیریم.

درباره هیت بدمینتون
هيئت بدمينتون استان البرز با سال ها تجربه و با تلاش و پشتکار مسئولين و بازيکنان اين استان  توانسته در طي سال هاي متمادي مقام هاي ازشمندي را کسب و قهرمانان ارزنده اي را تقديم کشور کند.
مصاحبه
پوریا بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در بهمن ماه 95 برگزار می شود
مرتضی ولی دروی ملی پوشان بدمینتون ایران در انتخابی المپیک ریو شرکت می کنند
آقایی هنوز به کسب سهمیه المپیک در بدمینتون امید دارم
اطلاعیه ها
بانک اطلاعات بدمینتون
صفحه اصلي | درباره هيات | ارتباط با ما
طراحي سايت در كرج و بهينه سازي سايت توسط سارگون