گروه خبري : مصاحبه
تاريخ انتشار : 1395/01/17 - 17:23 كد :20088
ملی پوشان بدمینتون ایران در انتخابی المپیک ریو شرکت می کنند
سرمربی تیم ملی بدمینتون جوانان و امید ایران از حضور چهار ملی پوش مرد و زن از کشورمان در انتخابی کسب سهمیه المپیک ریو خبر داد.
ملی پوشان بدمینتون ایران در انتخابی المپیک ریو شرکت می کنند
 
مرتضی ولی دروی : سروش اسکندری و فرزین خانجانی به همراه نگین امیری پور و ثریا آقایی در چند مسابقه جهانی و بین اللملی پیش رو شرکت می کنند و این شانس را خواهند داشت تا با درخشش در این مسابقات مسافر ریو شوند.
وی افزود : چند ماه تا برگزاری المپیک 2016 برزیل باقی مانده است و کشورهایی که تاکنون سهمیه رشته بدمینتون خود را کسب نکردند ، شرکت می کنند و این وضعیت کار را برای کشورهای شرکت کننده سخت تر و رقابت ها را حساس تر می کند.
ولی دروی در پاسخ به این پرسش که انتظار کسب سهمیه برای چند نفر وجود دارد ، گفت : پیش بینی ها در این رشته و آن هم از الان بسیار سخت است ، اما به کسب یک سهمیه مردان و یک سهمیه زنان امیدوارم.
** 10 ملی پوش در اردوی تیم ملی در مشهد
سرمربی تیم ملی بدمینتون جوانان و امید ایران همچنین از برپایی نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی از دهه آخر اسفند در مشهد مقدس خبرداد و گفت : در این اردو 10 نفر از بدمینتون بازان برتر کشور در رده های سنی نوجوانان و امید حضور خواهند داشت.
درباره هیت بدمینتون
هيئت بدمينتون استان البرز با سال ها تجربه و با تلاش و پشتکار مسئولين و بازيکنان اين استان  توانسته در طي سال هاي متمادي مقام هاي ازشمندي را کسب و قهرمانان ارزنده اي را تقديم کشور کند.
مصاحبه
پوریا بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در بهمن ماه 95 برگزار می شود
مرتضی ولی دروی ملی پوشان بدمینتون ایران در انتخابی المپیک ریو شرکت می کنند
آقایی هنوز به کسب سهمیه المپیک در بدمینتون امید دارم
اطلاعیه ها
بانک اطلاعات بدمینتون
صفحه اصلي | درباره هيات | ارتباط با ما
طراحي سايت در كرج و بهينه سازي سايت توسط سارگون