گروه خبري : مصاحبه
تاريخ انتشار : 1395/01/17 - 17:24 كد :20089
بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در بهمن ماه 95 برگزار می شود

رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن ماه 1395 برگزار می شود.

محمدرضا پوریا روز چهارشنبه در گفت و گو با مسئول روابط عمومی فدراسیون بدمینتون اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال 1394 فدراسیون جهانی بدمینتون طی مکاتبه ای اعلام نموده بود که در این سال به دلیل حجم مسابقات جهت کسب سهمیه بازی های المپیک رقابت های بیست و ششمین دوره فجر ایران در اردیبهشت ماه 1395 برگزار گردد و مقرر گردید که این رقابت ها در زمان تعیین شده از سوی فدراسیون جهانی برگزار گردد.

رئیس فدراسیون بدمینتون افزود: با توجه به این شرایط این فدراسیون در سال 95 بیست و ششمین و بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی فجر را در اردیبهشت و بهمن ماه می بایست برگزار نماید که این دو رویداد به فدراسیون جهانی اعلام گردید.

پوریا خاطر نشان ساخت که طی چند روز اخیر از سوی فدراسیون جهانی ایمیلی به فدراسیون ایران ارسال گردید که بین برگزاری این دو رویداد جهانی جهت محاسبه رنکینگ این رقابت ها می بایست 12 ماه فاصله زمانی باشد و بر این اساس رقابت های فجر ایران در دوره های بعد می بایست در اردیبهشت ماه هر سال برگزار شود.

رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: با توجه به شرایط پیش آمده طی مکاتبه با فدراسیون جهانی بدمینتون اعلام نمودیم که برگزاری این رقابت ها در بهمن ماه هر سال برای این فدراسیون از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مسابقات به مناسبت گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می باشد که فدراسیون جهانی بدمینتون موافقت خود را با برگزاری بیست و ششمین دوره این رقابت ها که قرار بود در اردیبهشت 95 برگزار شود به بهمن ماه 95 اعلام نمود.

وی گفت: بدین ترتیب بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر در روزهای 26 تا 29 بهمن ماه 1395 برگزار خواهد شد.

رئیس فدراسیون بدمینتون درپایان افزود: برگزاری این رقابت ها که در تقویم جهانی به ثبت رسیده است در بهمن ماه هر سال که همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی کشورمان می باشد دارای ارزش و جایگاه مهمی برای فدراسیون ایران می باشد.

درباره هیت بدمینتون
هيئت بدمينتون استان البرز با سال ها تجربه و با تلاش و پشتکار مسئولين و بازيکنان اين استان  توانسته در طي سال هاي متمادي مقام هاي ازشمندي را کسب و قهرمانان ارزنده اي را تقديم کشور کند.
مصاحبه
پوریا بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در بهمن ماه 95 برگزار می شود
مرتضی ولی دروی ملی پوشان بدمینتون ایران در انتخابی المپیک ریو شرکت می کنند
آقایی هنوز به کسب سهمیه المپیک در بدمینتون امید دارم
اطلاعیه ها
بانک اطلاعات بدمینتون
صفحه اصلي | درباره هيات | ارتباط با ما
طراحي سايت در كرج و بهينه سازي سايت توسط سارگون